Forum www.bytzbiorowy.fora.pl Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Przesłanie Archanioła Michała przez Ronna Herman

 
Odpowiedz do tematu    Forum www.bytzbiorowy.fora.pl Strona Główna » Archiwum Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Przesłanie Archanioła Michała przez Ronna Herman
Autor Wiadomość
anonim
Gen. Admin
Gen. AdminDołączył: 09 Mar 2010
Posty: 362
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

Post Przesłanie Archanioła Michała przez Ronna Herman
Przesłanie Archanioła Michała przez Ronna Herman

Ukochani Mistrzowie, przedstawimy Wam ważny plan i prosimy Was, abyście przyjęli go jako Wasza prawdę.

Bez jakichkolwiek wątpliwości wiedzcie, że każda myśl, jaką posiadacie, każde zachowanie, krok, jaki podejmujecie, ma wpływ na każdego człowieka na Ziemi. Nie jesteście samotną wyspą. Nie jesteście odizolowani. Nie jesteście sami. Nigdy nie byliście i nie będziecie. Tak samo, jak wzrasta Wasza siła i wpływ jako zdolnego mistrza współtworzenia, tak poszerzają się również Wasze emocjonalne i intelektualne granice.

Poczujcie falowy efekt Waszych wzorców wibracyjnych, które przepływając łączą się z podobnymi energiami wokół Ziemi. Jaki rodzaj wibracji, form myślowych i poziomów świadomości, które byłyby integrowane przez prądy życiowe świadomości masowej, chcielibyście wysyłać w świat? Pomyślcie o tym. Już czas odzyskać swoją wspaniałość. Już czas porzucić lęki, poczucie winy i samoograniczające usprawiedliwienia. Wystarczająco długo praktykowaliście ograniczenia. Już czas odkryć prawdziwe „Ja” i demonstrować to, co jesteście zdolni osiągnąć na ziemskim poziomie bytu. Co Was wstrzymuje przed zażądaniem Boskich Darów, które Wam się należą? Pozwólcie, abyśmy my, jako „straż przednia” (awangarda), pomogli Wam określić i pokazać Wasze samomistrzostwo. W ten sposób wygładzicie drogę dla tych, którzy dostając wiedzę konieczną do przewędrowania poziomu inicjacji i wstępowania, pójdą za Wami.

Jesteście Nasieniem Gwiazd. Jesteście drogowskazami. Jesteście tymi, którzy przyszli na Ziemię, aby zagwarantować sukces tego Wielkiego Eksperymentu. Ci z Was, którzy współgrają z tym przesłaniem, nie są nowicjuszami. Byliście świadomi swojego Ja, postaci Najwyższego Stwórcy na poziomie uniwersalnym lub nawet prawdopodobnie na omniwersalnym. Już o tym wcześniej mówiliśmy, jednak to ważne, abyście byli świadomi, że Legiony Światła obecnie wcielone na Ziemi jako Boskie Istoty z głębokich zakątków Omniwersum, zebrały się razem. Wspaniałe istoty, które zgodziły się wysłać postać swego Ja w dół do niższych wymiarów, aby przeżyć wspaniały dar absolutnie wolnej woli wypełniając przy tym zadanie dane im przez Stwórcę. Wy, jako te iskry boskości, przybyliście tutaj z bardzo ograniczonymi możliwościami, jednak zawsze mieliście linię życia do Źródła i spowrotem - linię życia, która nigdy nie może być przecięta i która będzie silniejsza i pełniejsza mocy, gdy udacie się do swojego wnętrza i przyspieszycie proces odzyskiwania wszystkich postaci Waszego Boskiego Ja.

To jest szansa, jakiej ludzkość jeszcze nie miała od czasu zanurzenia się w gęstości. Mamy tu na myśli chwilę, od której kurtyna zapomnienia zaczęła zasłaniać Wasze wspomnienia. Powoli zapomnieliście, dlaczego przybyliście na Ziemię, co było Waszą misją i skąd przybyliście. Zapomnieliście większość tego, kim naprawdę jesteście. Wiele Waszej mądrości zmagazynowaliście w postaci pakietów światła w wyższych poziomach wibracyjnych Waszego mózgu na czas, kiedy się przebudzicie i będziecie mogli zażądać swojego prawa do dostępu do Prapoczątku i Kosmicznej Mądrości.

Kochani, musicie być odważni i śmiali oraz musicie wyjść ze swojej strefy wygody. Musicie chcieć przeżyć trochę niewygody, lecz nie tyle, ile w przeszłości, ponieważ teraz jest czas na poproszenie o lekkość i wdzięk oraz na ich odzyskanie. Nie musicie cierpieć, Wasza codzienna egzystencja nie musi być tak trudna, jak w przeszłości. Wyrzućcie wszystkie pakunki, które nosiliście ze sobą z życia na życie. Teraz macie życie, w którym możecie wyczyścić „tabliczkę” i rozpocząć od nowa. To jest czas na przestrukturyzowanie swoich systemów przekonań i na ich poszerzenie. To czas, aby przejść przez magazyn przeszłych przeżyć a także pozbierać, zintegrować i odzyskać pozytywna wiedzę i mądrość z Waszych wielu wcieleń na poziomie ziemskim. To jest czas uwolnienia się od nałożonego na siebie niewolnictwa.

Przed wieloma eonami zostaliście zwołani z najdalszych kresów Uniwersum. Przybyliście w dużych grupach, a każdej z nich zostało przydzielone specjalne zadanie. Powiedziano Wam, że świadomie zapomnicie o wszystkim, lecz Wasza misja i wszystkie podrzędne zadnia zostaną odciśnięte jako Boska Błękitna Faza w powłoce eterycznej oraz w Waszym Świętym Sercu. Mieliście przeżyć ogromną różnorodność w wielu wspaniałych światach, mieliście podzielić się na wiele części i mniejszych fragmentów Ja. W Waszych sercach umieściliśmy świecące ziarna Miłości i pamięci dotyczącej Waszego Boskiego Połączenia ze sobą nawzajem. W Waszej Błękitnej Fazie zostały ulokowane zapalniki czasowe, aby głęboko rezonować do wewnątrz i wywołać Boskie Niezadowolenie, które umożliwi Wam podążanie za głosem „pobudki”. Melodia rozpoznawcza zaczyna grać w świadomości tych, którzy jej posłuchali: „Już czas, aby się obudzić. Już czas udać się do wnętrza. Już czas wznieść się i rozpocząć podróż do domu.”

Budzi się wiele milionów drogich dusz, ponieważ ów wewnętrzny budzik zaczyna wibrować energiami pobudki. Mówi: „JUŻ CZAS. JESTEŚ GOTOWA/GOTÓW. Nadszedł czas pobudki, Dzieci, Iskry Światła, Synowie i Córki SŁOŃCA i naszego Boga Ojca/Matki. Już czas powrócić do Waszego prawdziwego stanu ukochanych posłańców Światła najwyższego stopnia. Już czas przypomnieć sobie, że macie dostęp i jesteście połączeni ze wszystkim, czego sobie kiedykolwiek życzyliście. Na co więc czekacie?

W tym okresie na świecie wzrasta Boskie Niezadowolenie wywołując kosmiczne zmiany. Rzeczywistość trzy- i czterowymiarowej iluzji powoli blaknie i jest zastępowana życzeniami jedności, harmonii i równości dla wszystkich. Wiele drogich dusz sądzi, że nie mają już wiele wspólnego ze swoimi fizycznymi rodzinami i długoletnimi przyjaciółmi i nie cieszy się już różnymi tradycyjnymi wydarzeniami czy zebraniami z przeszłości. Gdy spotykacie się w duchowych grupach, często macie uczucie wielkiego spokoju i zgrania, uczucie zjednoczenia i tak też jest. Znów łączycie się z Waszymi duchowymi grupami i towarzyszami zadań, a kiedy następuje to w Waszych specjalnych piramidach Światła, przyciągacie kompleksowe geometryczne wzory tworzenia. Wtedy ponownie inicjujecie umowy, jakie przed wieloma okresami czasowymi sporządziliście. Jesteście istotną częścią wielu takich grup, a ponieważ czas przyspiesza, zbieracie się w większe i dynamiczniejsze „trupy Światła”. Wasze działanie jest odczuwalne na całym świecie i rozszerza się na Kosmos. Moi Dzielni, wiemy, że dla Was są to ekstremalnie poplątane czasy. Wasza rzeczywistość przemieszcza się i zmienia z chwili na chwilę. Jesteśmy świadomi, że Wy, Wojownicy Światła, przeżywacie wiele nieprzyjemnych i zakłócających życie fizycznych, mentalnych i emocjonalnych objawów. Czasem ciężko jest pozostać skupionym i skoncentrowanym na mocy chwili, szczególnie wtedy, gdy zdaje się, jakby w Waszym świecie to, co dotąd znajdowało się najwyżej nagle przemieszczało się na sam dół. Z głębi wypływają uczucia niepewności i lęku przed przyszłością, Wasze marzenia zakłócają spokój, powodując frustracje i lęki. Gdy Wasz Duch-Ja znów otrzyma dostęp do Waszego ciała fizycznego, będziecie świadomi tego, co nie współgra z wyższymi wibracjami przesączającymi się z najgłębszych, wewnętrznych postaci Waszej Istoty. Głębokie tematy - jądra Waszej wcześniejszej przeszłości wydostają się na powierzchnię, aby raz na zawsze zostać przetransmutowane i doprowadzone do równowagi. Uczycie się funkcjonować jako międzywymiarowa istota i gdy złapiecie frekwencje wyższych wymiarów i je wewnętrznie zintegrujecie, rozpalicie w Waszym ciele fizycznym reakcję chemiczną i wibracyjną, co może być początkowo nieprzyjemne. Ów proces potrzebuje czasu, abyście przyzwyczaili się do zmian, jakie zachodzą w Was i wokół Was.

Wiele objawów, które obecnie przeżywacie, jest wynikiem przyspieszonego procesu transformacji, w jakim się znajdujecie. Istnieje ogromna ilość informacji i wskazówek odnośnie zdrowia i diet. Od Was zależy, czy skorzystacie z takich propozycji i praktyk, które współgrają z Waszą prawdą. Jednak chcemy się z Wami podzielić jedną ważna myślą: Wy, Wasze Wyższe Ja i Wasi anielscy pomocnicy/przewodnicy wiedzą, co jest dla Was najlepsze. Już czas skupić się wewnętrznie, kochani, aby otrzymać pomoc i prowadzenie, które jest dla Was najodpowiedniejsze. Im dłużej szukacie odpowiedzi na swoje pytania poza sobą, tym więcej czasu będziecie potrzebowali na połączenie się z Waszym Boskim Źródłem Mądrości. Każdy z Was jest zdolny do tego, aby z pomocą swojego Wyższego Ja, duchowego przewodnictwa, anielskich pomocników i tych, z którymi chcecie pracować w wyższych królestwach, otrzymać swoje własne odpowiedzi. W związku z tym mamy dla Was następujące ćwiczenie:

Weźcie kilka głębokich oddechów, koncentrując się równocześnie na swoim Centrum Serca. Szybko przejdźcie do swojej Świątyni Świętego Serca. Wyobraźcie sobie, jak to zwykle postrzegacie, że Wasza esencja jest przesuwana w górę, wzdłuż Waszego kręgosłupa, do czakry korony, a potem jeszcze wyżej. Tworzy się słup światła, nad którym znajduje się Wasza osobista piramida Światła, utworzona specjalnie dla Was, Waszych pomocników i osób towarzyszących z wyższych wymiarów. Jest to Wasz punkt duchowych spotkań. Wznieście się do tego świętego miejsca i połóżcie się na kryształowym stole. Gdy to uczynicie, obejrzyjcie pomieszczenie i zobaczcie, jak ci, z którymi chcecie się skontaktować i pracować, siedzą na kryształowych krzesłach wokół stołu. Przez chwilę pozwólcie sobie na rozpoznanie, kto jest z Wami w Waszej piramidzie. Podobnie, jak w innych piramidach Światła w wyższych wymiarach, tak i tu z czubka piramidy zwisa nad środkiem kryształowego stołu podwójnie zakończony kryształ górski, z którego tryskają na pomieszczenie świecące, elektryzujące iskry. Jest to wysubtelniona esencja Najwyższego Stwórcy i naszego Boga Ojca/Matki. Pod stołem znajduje się fontanna pałającego fioletowego płomienia, który świeci na pomieszczenie i może przetransmutować każdą dysharmonię przyniesioną do tego miejsca, aby ją usunąć i wyczyścić.
Zadawajcie pytania, które pojawiają się jako pierwsze. Proście o wyraźne odpowiedzi i rozwiązania Waszych problemów zdrowotnych i stresujących sytuacji życiowych. Proście o to, aby być doprowadzeni do osób lub informacji mogących Wam pomóc osiągnąć równowagę i harmonię w ciele fizycznym lub w problemach emocjonalnych, abyście mogli odzyskać mentalną klarowność i koncentrację. Zawsze proście o najwyższe dobro dla wszystkich. Często przychodźcie do tego miejsca, aby wzmacniać połączenia z Waszą rodzina Światła.

Powiedzcie sobie: „ŻĄDAM MOJEGO PRAWA, JAKIE OTRZYMAŁAM/OTRZYMAŁEM PRZY NARODZINACH DOTYCZĄCEGO POŁĄCZENIA Z MOIM WYŻSZYM JA, MOJĄ RODZINĄ ŚWIATŁA I WSZYSTKIMI ISTOTAMI, Z KTÓRYMI CHCĘ SIĘ KOMUNIKOWAĆ I WSPÓŁPRACOWĆ, ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP DO KOSMICZNEJ MĄDROŚCI I PRAWDY, KTÓRĄ CHCĘ ZINTEGROWĆ. TU I TERAZ ŻĄDAM MOJEGO SAMOMISTRZOSTWA I WSZYSTKICH JAKOŚCI, DARÓW, CECH ORAZ WŁAŚCIWOŚCI MOJEGO BOSKIEGO JA. ŻYCZĘ SOBIE BYĆ ŻYJĄCYM UOSOBIONYM PRZYKŁADEM MIŁOŚCI, HARMONII, DOBROBYTU I RADOŚCI. JESTEM BOŻĄ MIŁOŚCIĄ, JESTEM BOŻYM ŚWIATŁEM, JESTEM BOŻĄ WOLĄ, JESTEM BOŻĄ MĄDROŚCIĄ W AKCJI. NIECH TAK SIĘ STANIE! I TAK JUŻ JEST. JESTEM TYM, KIM JESTEM.”

Przypomnijcie sobie, kochani, nie zostaliście stworzeni, aby się starzeć i cierpieć z powodu bolesnego procesu śmierci. W Waszych wcześniejszych przeżyciach ziemskich, zanim zanurzyliście się w niższych gęstościach, nie było śmierci takiej, jaką przeżywacie dziś. Kiedy nadchodził czas dokonać transcendencji do wyższych wymiarów, stawaliście w ogromnej fontannie, w której płonął fioletowy płomień i natychmiast byliście przenoszeni do odpowiedniego wymiaru, w którym było sprawdzane Wasze ziemskie życie. Następował czas nauki i studiowania, a potem znów przychodził czas przygotowań do następnego ziemskiego pobytu. Wasze opuszczanie Ziemi i rodzenie się na Ziemi nigdy nie powinno być bolesnym przeżyciem, jakim się stało. Już czas, aby znów zaprowadzić stare zwyczaje, kiedy to podróż na i z Ziemi była przeprowadzana lekko i przyjemnie. To było tak, jakby przechodziło się przez drzwi do nowego świata przeżyć. Pozostawialiście „stare ubrania” z ciała, Wasze ciało kryształowe zakładało „nowe”, przygotowując się na następną wielką przygodę.

Kochani, zapewniamy Was, że jeśli sobie tego życzycie, możecie przyłączyć się do Wielkich Legionów Światła, które dalej będą kroczyły ramię w ramię, aby brać udział w tworzeniu wspaniałej Złotej Galaktyki będącej teraz w stadium „dużego projektu (zarysu)”. Gdy transcendujecie, będziecie skierowani do przepięknego, spokojnego systemu gwiezdnego. Tam spotkacie się z Waszymi duchowymi towarzyszami i Wielkimi Istotami z całego Uniwersum, które mają życzenie brać udział w tym następnym, emocjonującym skoku ewolucyjnym w świadomości stwórczej. Owa Złota Galaktyka będzie nową wizytówką tego Wszechświata. Wy i tacy, jak Wy, którzy przeżyli gęstość i głębiny dualizmu, dostaną możliwość odkrycia „lekkości” i piękna swojej duchowej natury, gdy posuną się dalej stając się „wypróbowanymi i prawdziwymi współtwórcami”, realizującymi nową Boską Misję zakodowaną w Waszych Świętych Sercach.

Szanujemy Was za Waszą odwagę. Salutujemy przed Wami, ponieważ trzymacie się kursu podczas tych wielu eonów czasowych. Wiedzcie, że zawsze jesteśmy w pobliżu chroniąc Was i pomagając Wam. Przesyłamy Wam fale miłości i odwagi od naszego Boga Ojca/Matki.

JAM JEST archanioł Michał

LM-06-2005
Tłumaczyła Teresa Serafinowska

Źródło :www.sm.fki.pl


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez anonim dnia Śro 12:47, 12 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz
Śro 11:51, 12 Maj 2010 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum www.bytzbiorowy.fora.pl Strona Główna » Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin