Forum www.bytzbiorowy.fora.pl Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Przewodnik po gęstościach

 
Odpowiedz do tematu    Forum www.bytzbiorowy.fora.pl Strona Główna » Archiwum Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Przewodnik po gęstościach
Autor Wiadomość
anonim
Gen. Admin
Gen. AdminDołączył: 09 Mar 2010
Posty: 362
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

Post Przewodnik po gęstościach
I poziom gęstości

I poziom gestości odnosi się do tworów przyrodniczych abiotycznych (nieożywionych) i biotycznych (ożywionych). Do abiotycznych należą zwykłe kamienie oraz otoczenie organizmów (ich środowisko), zaś do biotycznych należą prokariota, eukariota oraz małe owady, bezkręgowce, pierwsze prymitywne kręgowce ,rośliny nago i okrytonasienne. Konkretnie na pierwszy poziom składają się gestości wszechświata składają się elementy martwe i najprymitywniejsze organizmy żywe .Analogicznie myśląc każdy następny poziom reprezentują coraz to bardziej zaawansowane organizmy żywe. Wg. przekazów od Kasjopean ,Plejadian czy też Ra mogą zachodzić takżę ewolucje z niższego poziomu na wyższy , ale zachodzi to w momencie śmierci danej istoty żywej na danym poziomie rozwoju ,nie u wszystkich ale u tych najlepiej rozwiniętych na swoim poziomie.

Cechy charakterystyczne pierwszego poziomu: abiotyczne (nieożywione) ciało całkowicie fizyczne, świadomość istnienia fizycznego, dążenie do istnienia biologicznego.

====================================================

II poziom gęstości

Na poziom ten składają się wszystkie występujące na ziemii zwierzęta wysoko znajdujące się w drabinie ewolucyjnej ,okazujące przejawy inteligencji. Głównie chodzi tu o wszystkie zaawansowane ewolucyjnie bezkręgowce oprócz człowieka bo on stoi na wyższym poziomie rozwoju. Istoty II poziomu to chociażby psy,koty, konie, delfiny. Biolodzy już dawno zauważyli że zwierzęta te wykorzystują inteligencję np. w poszukiwaniu pożywienia ,mają nawet utworzoną hierarhię (zwierzeta stadne), czy też tak jak psy potrafią rozróżnic zachowania swoich właścicieli (odwołuje tu się do zwierząt domowych).Jednak wszystkie istoty drugiego poziomu nie są w stanie dorownał człowiekowi nawet jeżeli używają swej inteligencji , otóż tylko człowiek potrafi myśleł abstrakcyjnie. W przeciwieństwie do niektórych ludzi, zwierzęta opuszczają ciało fizyczne, czyli po prostu giną, zanim dostaną się na wyższy poziom.

Cechy charakterystyczne drugiego poziomu: całkowita fizyczność, ciało biologiczne, świadomość gatunkowa, świadomość życia biologicznego, pierwotne instynkty, u wyżej rozwiniętych gatunków (na przykład: psów, kotów, szympansów, delfinów), dążenie tych istot do myślenia abstrakcyjnego, najprawdopodobniej jednak oczywiście podświadome, choć zaskakujące z naszego punktu widzenia (na przykład psy i delfiny ratujące ludzi).


III poziom gęstości


Ludzie reprezentują trzeci poziom gęstości,gdyż potrafią myśleć abstrakcyjnie i niejednokrotnie postępują irracjonalnie wbrew logice. Według przekazów plejadian w 2012 roku ma nastąpić radykalna zmiana związana z tym że ludzkość przejdzie na IV poziom gestości , nastąpi wtedy ewolucja ludzka .I,II,III,poziom jest materialny , istoty na tych poziomach bytują jako istoty materialne. Regeneracja na tych etapach ewolucyjnych zachodzi przez sen ,istoty pobierają jedynie energię w postaci pożywienia,czas ich zycia jest bardzo krótki. U istot tych wytępują przejawy rozwoju duchowego (tylko ludzie). IV poziom rownież jest materialny ale zachodzą tam diametralne różnice. Według teorii gęstości, IV poziom zakłada zmienną fizyczność. Trzeci poziom dzieli sie także na dwie filozofie: Służenie Innym i Służenie Sobie. Według Kasjopean, od około 309.000 lat, planeta Ziemia i zamieszkujący ją ludzie są w rzeczywistości Służenia Sobie, a wcześniej byli w rzeczywistości Służenia Innym. Zmianie filozofii towarzyszyły kataklizmy. Siły Służących Sobie i Służących Innym maja sie zrównoważyć w czasie nadejścia tzw. fali zmieniającej rzeczywistość. Świadomość ludzi wzrasta, a owa fala jest coraz bliżej, co przejawia się poprzez współczesne wydarzenia w praktycznie wszystkich dziedzinach życia i nauki. Niektórzy ludzie pochodzą z wyższych poziomów, na przykład piątego, a całkowicie fizyczną egzystencję na trzecim poziomie wybrali z własnej woli, aby doświadczyć fizyczności, i aby stać się świadkami nadchodzących zmian, które mają charakter unikalny. Według Kasjopean, nadchodzą przełomowe czasy w dziejach ludzkości - w kierunku Ziemi zbliżają się meteoryty, a za nimi fala, zmieniająca rzeczywistość egzystencji z trzeciego do czwartego poziomu. Nie wiadomo, ilu ludzi przeżyje proces transformacji. Ludzi posiadających wyższą wiedzę ma być w przybliżeniu 144 tysiące. Mają oni w odpowiednim czasie podzielić sie tą wiedzą z innymi ludźmi. Być może będą to właśnie oni, albo oni oraz ci, których oni zdołają uświadomić.

Cechy charakterystyczne 3 poziomu: całkowita fizyczność, ciało biologiczne, myślenie abstrakcyjne, liniowe postrzeganie czasu.

===================================

IV poziom gęstości

Jest to poziom reprezentowany przez istoty jeszcze materialne ale o wiele bardziej zaawansowane ewolucyjnie ,poziom świadomości i wykorzystywanie potencjału inteligencji jest w pełni wykorzystane . Isoty IV poziomu regenerują swoje siły nie przez sen lecz przez asymilację fotonową. Również w ten sam sposób istoty te się odżywiają ,ich układy pokarmowe są w zaniku gdyż spożywają już bardzo małe ilości pożywienia a większość energi czerpią z promieni słonecznych przez asymilację (wchłanianie ) fotonów .Tzn. na IV poziomie także u ludzi którzy go osiągną , wykształci się nowy rodzaj komórek dzięki czemu energia pochłaniana będzie ze światła. Dlatego też układy pokarmowe staną się prawie niepotrzebne i zaczną zanikać. Isoty czwartego poziomu są wysoko rozwinięte duchowo , posiadają zdolności telekinetyczne i telepatyczne , potrafią kontaktować się ze zmarłymi bez pomocy medium. Dodatkowo okres bytowania jest długi. Ludzie będą mogli żyć po 180-200 lat jeżeli nie dłużej. Według Kasjopean, średnia długość życia na czwartym poziomie ma wynosić na początku 400 lat, później 800. Na czwartym poziomie jest nadal fizyczność i ciało genetyczne, ale są one inne niż na trzecim. Według Kasjopean, z trzeciego poziomu na czwarty można się dostać na kilka sposobów: "zniknięcie" (co mogło spotkać Majów i inne cywilizacje), albo zostanie przeniesionym przez tzw. falę po zakończeniu trwającego około 390.000 lat cyklu egzystencji jakiejs planety na trzech pierwszych, całkowicie fizycznych, poziomach. Czwarty poziom, podobnie jak trzeci i szósty, zakłada ponadto także dwie główne filozofie: Służenie Innym, albo Służenie Sobie. Według Kasjopean, planeta Ziemia jest od pewnego czasu pod wpływem przedstawicieli tej drugiej opcji.

cechy charakterystyczne 4 poziomu: zmienna fizyczność, płynne i nieliniowe postrzeganie czasu, świadomość gatunkowa przy jednoczesnej świadomości indywidualistycznej.


V poziom gęstości

Jest to poziom reprezentowany przez istoty o niebywale wysokim poziomie rozwoju, z naszego ludzkiego punktu postrzegania. Tutaj istoty te bytują jako czysta energia lecz mają swiadomość , są wielowymiarowe gdyż występują w wielu wymiarach w tym samym czasie jako jedna istota, przy jednoczesnym zachowaniu świadomości indywidualnej. Potrafią one modulować i kształtować energię ,światło i przekazwyać je. Do istot V poziomu należą dusze istot z poziomów od 1 do 4, oraz przejściowo będące tutaj istoty, które skończyły cykl egzystencji i nauki na 4 poziomie, a będące jednocześnie niewystarczająco przygotowane, by znaleźć się na szóstym. Poziom inteligencji tutaj wyprzedza tysiące razy poziom IQ najpotęzniejszych komputerów zbudowanych na ziemii ,a poziom wykorzystania zdolności telekinetycznych i telepatycznych jest ogromny. Dla istot tych począwszy od IV poziomu czas i przestrzeń nie są stałe i jednolite (liniowe), bo posiadają one wiedzę która pozwala im zrozumieć sens istnienia oraz znają bardziej wszechświat i jego tajemnice. Dla nich przestrzeń i ogromne odległości między galaktykami nie mają znaczenia, są to istoty już całkowicie pozbawione fizyczności, nieśmiertelne. Na piątym poziomie regeneruje swoją energię świadomość istot z fizycznych poziomów, w tym ludzi, gdy te istoty śpią i mają wizje senne. Niektórzy ludzie mają skłonność do zapamiętywania treści snów. istnieją artyści, na przykład pisarze, którzy stali się sławni dzięki temu, że inspiracją do ich dzieł sztuki była właśnie... treść ich snów. Sen ma różne przeznaczenia: regeneracja energii, rozwój duchowy. Niektórzy zapamiętuja treść snów i czerpią z nich inspiracje.

Cechy charakterystyczne 5 poziomu: ciało całkowicie energetyczne przy jednoczesnym zachowaniu świadomości, całkowita niefizyczność, możliwość dobrowolnego kształtowania otaczającego świata (na przykład: ktoś chce być w statku na morzu, to po prostu pojawia się w statku na morzu; albo: ktoś chce być w wieży i mieć włosy długie do ziemi, to pojawia się w wieży i ma włosy długie do ziemi), istoty na poziomach od 5 do 7 nie umierają.


VI poziom gęstościReprezentują go istoty które wszystkie stanowią jedną zgodną ,kompatybilną całość. Następuje tzw. tworzenie jaźni tzn. wszystkie istoty tworzą jeden umysł kolektywistyczny , coś takiego samego ja borgowie ze startreka tylko tyle że tutaj mamy do czynienia z realnymi faktami. Są znane nam z przekazów channelingowych cywilizacje, które doszły do tak wysokiego poziomu rozwoju duchowego: Kasjopeanie, Plejadianie i Ra. Wszyscy Ra stanowią jeden kolektywny umysł ktory udało im się osiągnąć po tysiącach lat ewolucji.Istoty te są w pełni energią lecz decyzje i wszystko jest podejmowane w sposób jednomyślny beż żadnych sprzeciwów. Kasjopeanie to formy myślowe o umyśle zbiorowym i filozofii Służenia Innym, które są tzw, biernymi duszami. Na poziomach 3, 4 oraz 6 są dwie główne filozofie: Służenia Innym i Służenia Sobie.


VII poziom gęstości

Jest to poziom reprezentowany przez istoty najwyżej zaawansowane we wszechświecie , istoty te są tak doskonałe że można je nazwać Bogami i są tak potężne i tak wysoko zaawansowane techniczne że żadna siła w kosmosie nie byłaby im się w stanie przeciwstawić , osiągnąć ten poziom mogłyby jedynie cywilizacje istniejące i rozwijające się wiele milionów lat. Według przekazów channelingowych istot z 6 poziomu, na 7 poziomie wszystkie istoty są jednym i tym samym, są całkowicie niefizyczne, oraz widzą wszystko co istnieje takim, jakim jest naprawdę.

Źródło : [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Śro 12:43, 12 Maj 2010 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum www.bytzbiorowy.fora.pl Strona Główna » Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin