Forum www.bytzbiorowy.fora.pl Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
JAK ROZWIJAĆ ŚWIADOMĄ INTUICJĘ

 
Odpowiedz do tematu    Forum www.bytzbiorowy.fora.pl Strona Główna » Dowcipy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
JAK ROZWIJAĆ ŚWIADOMĄ INTUICJĘ
Autor Wiadomość
Akasha
Gen. Admin
Gen. AdminDołączył: 23 Sty 2010
Posty: 1271
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 11111
Płeć: Kobieta

Post JAK ROZWIJAĆ ŚWIADOMĄ INTUICJĘ
Ludzie, którzy mają rozwiniętą intuicję, posiadają pewne wspólne cechy, które w naturalny sposób ułatwiają im otwarcie się na nią. Rozwijanie intuicji nie polega bowiem na robieniu czegoś, ale raczej na byciu pewnego rodzaju osobą. Intuicja oznacza raczej bycie niż robienie. Przyjrzyjmy się więc cechom rozwijającym świadomą intuicję.

l. Świadomość swojej wyjątkowości oraz jej pełna akceptacja. Świadomość ta oznacza, że szanując i akceptując nakazy racjonalnego społeczeństwa, nie musimy ich ślepo słuchać. Nie musimy się buntować ani wchodzić w konflikt ze strukturami cywilizacji -jednak zamiast tańczyć jak nam zagrają, możemy rozwijać zaufanie do siebie.

2. Kochanie siebie samego i współodczuwanie.
Aby być gotowym na przeżycie czegoś magicznego, czegoś wykraczającego poza normalne doświadczenie, musimy siebie naprawdę kochać. Miłość do siebie wynikająca z poczucia własnej wartości przewijała się niemal w każdym omawianym w tej książce temacie -dlatego, że miłość jest fundamentem wszystkiego i kluczem do wszystkiego. Otwiera również drzwi do intuicji.

3. Elastyczność w zetknięciu z nowymi koncepcjami lub abstrakcyjnymi pojęciami. Elastyczność oznacza otwartość na nowe rzeczy, chęć próbowania czegoś nowego, nawet ryzykowania. Jest ona przeciwieństwem utknięcia w starych wzorcach z przeszłości. Nawet w tych dziedzinach, które wydają się nam dobrze znajome, należy być otwartym na nowe możliwości i pomysły.

4. Odwaga. Powinniśmy mieć odwagę stawić czoło swoim lękom, tym, którzy się z nami nie zgadzają, oraz realizować cały swój potencjał, czyli być tym, kim naprawdę jesteśmy. Potrzebujemy odwagi, bo bez niej nie poszerzymy swojej świadomości – tak samo jak nasi przodkowie potrzebowali odwagi, aby wyjść z jaskiń w nieznane. My wchodzimy w metafizyczną niewiadomą. Nie musimy obnosić się ze swoją odwagą;
wystarczy, że będziemy mieć cichą odwagę zajrzenia w swoje wnętrze.

5. Akceptacja zarówno uczuć pozytywnych, jak i negatywnych. Intuicja wyraża się za pomocą myśli, ale równie często za pomocą uczuć. Ten kanał musi więc być otwarty. A otwartość dla uczuć to nic innego, jak pozwalanie na Ich istnienie l odczuwanie, bez utożsamiania się z nimi czy zatracania się w nich.
6. Ufność. Ufność to otwartość na błędy. Pozwól sobie je popełniać. Jeżeli wszystko, co robisz, musi być perfekcyjne – nie jest to prawdziwe zaufanie, ale żądanie gwarancji. Ufaj swojej intuicji, ale nie wymagaj, aby wszystko zawsze się udawało. Oczywiście twoja intuicja nigdy się nie pomyli, lecz wybory podejmowane inaczej mogą być błędne. Pozwól sobie na to.
Poza tym, tworzenie swojego szczęścia oprzyj na własnych decyzjach. Ufaj sobie bardziej niż radom innych osób. Owszem, szanuj inne autorytety, ale ty bądź dla siebie najwyższym.

7. Spontaniczność. Nie zawsze bądź do końca przygotowany i zorganizowany. Nie trzymaj w zanadrzu planu na sytuację awaryjną. Oczywiście nie ma nic złego w byciu przygotowanym, ale od czasu do czasu pozwól sobie na więcej spontaniczności: przyjmij nieoczekiwane zaproszenie, skorzystaj z nadarzającej się okazji. Nie postępuj zawsze właściwie i racjonalnie. Bądź spontaniczny.

NARZĘDZIA ROZWIJANIA ŚWIADOMEJ INTUICJI

W rozwoju świadomej intuicji potrzebne nam są powyższe cechy, a także następujące narzędzia:
1. Medytuj przez 15-20 minut raz lub dwa razy dziennie. Prowadź samoobserwację trzy razy dziennie, poprzedzoną 20 swobodnymi oddechami. Zwracaj uwagę na przebłyski intuicji. Medytacja i oddychanie oczyszczają kanały dla intuicji.

2. Zamknij oczy, obróć się kilka razy, tak aby stracić orientację w przestrzeni. Bez otwierania oczu poruszaj się po pokoju. Idź na wyczucie. Niech obudzi się twoja wewnętrzna zdolność widzenia. Nie próbuj zgadywać, gdzie jesteś czy z czym się zderzasz. Niczego nie identyfikuj. Po prostu bądź obecny w tym, czego doświadczasz, poruszając się powoli w ciemnościach i kierując się jedynie swoim wewnętrznym przeczuciem. Wykonuj to ćwiczenie przez 5 minut, 3-4 razy na tydzień. Możesz też ćwiczyć w ogrodzie lub lesie, ale upewnij się wcześniej, że nie ma w pobliżu urwisk ani niczego, o co mógłbyś się zranić.

3. Ćwicz umysł, który jest nie tylko intelektem i racjonalnością. Jest on narzędziem intuicji, i to nie tylko jego prawa półkula. Owszem, ta część jest najbardziej intuicyjna, ale intuicję wspierają również inne części umysłu. Naucz się obcego języka, ucz się na pamięć wierszy, listy zakupów itd. Codziennie przeznacz na to 10-15 minut.

4. Ćwicz „burzę mózgu” – na głos albo pisemnie. Jeżeli masz podjąć jakąś decyzję, usiądź, weź kartkę l zapisz wszystkie argumenty „za” po jednej stronie, a „przeciw” po drugiej. Pisanie stymuluje twórczą stronę umysłu i otwiera intuicję. Następnie „prześpij się” ze wszystkimi pomysłami. Zasypiając, wydaj swojemu umysłowi instrukcję poszukania intuicyjnej odpowiedzi do następnego rana. Twoja intuicja będzie działać podczas snu.

5. Świadomie poproś o odpowiedź: „Muszę znać odpowiedź i podjąć tę decyzję do jutra, do godziny 9.00. Dziękuję”. I zapomnij o tym. Intuicja działa najlepiej wtedy, gdy umysł racjonalny nie zajmuje się daną sprawą.

6. Działaj pod wpływem intuicji. Jeżeli się na nią otworzysz, sama się pojawi. Zacznij od małych kroczków, nie od poważnych decyzji, gdyż może się okazać, że to nie intuicja podsuwa ci rozwiązanie, ale twoja bujna wyobraźnia i nie uświadomione pragnienie. Tak więc, jeżeli poczujesz nieodparte pragnienie, aby rozdać wszystko, co posiadasz. l zamieszkać na pustkowiu, z dala od innych, za-stanów się chwilę, czy nie jest to przypadkiem chęć ucieczki od życia. Bądź otwarty i słuchaj prawdziwych przebłysków intuicji. Kiedy już nabierzesz doświadczenia z drobnymi decyzjami, przejdź do poważniejszych, ale dopiero wówczas, gdy nauczysz się odróżniać intuicję od wyobraźni l nie uświadomionych pragnień.

7. Szczerze spodziewaj się i pragnij pojawienia się intuicji. Wsłuchuj się w pierwszą myśl lub uczucie. Druga myśl – najczęściej wątpliwość – przeważnie pochodzi od któregoś z ministrów, który chce nas namówić do powrotu do racjonalności.
Kiedy w mniejszym stopniu będziemy się opierać na racjonalnym umyśle, a bardziej na intuicji, na początku będziemy się czuć dosyć niepewnie. Przejdziemy przecież z bezpieczeństwa w nieznane. Jednak po tym pierwszym okresie niepewności odkryjemy, że mamy, zawsze mieliśmy i będziemy mieć do dyspozycji ogromną moc wszechświata.
W każdej chwili możemy po nią sięgnąć, gdyż należy do nas.

C. Sisson ,,Podróż w głąb siebie"


Post został pochwalony 0 razy
Wto 22:48, 20 Kwi 2010 Zobacz profil autora
Akasha
Gen. Admin
Gen. AdminDołączył: 23 Sty 2010
Posty: 1271
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 11111
Płeć: Kobieta

Post
Lekcja 1 - Wprowadzenie

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek mieć przeczucie, które się dokładnie sprawdziło? Czy wiedziałeś kto do Ciebie dzwoni, zanim podniosłeś słuchawkę telefonu? Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zanucić ulubiony utwór, który po krótkiej chwili usłyszałeś we włączonym odbiorniku radiowym? Czy miałeś kiedyś nagłe wrażenie, że powinieneś coś zrobić lub czegoś zaniechać, a później odkryłeś, że trzeba było postąpić zgodnie z tym odczuciem?

Jeśli tak-to było to instynktowne wykorzystanie zdolności parapsychicznych. Na tej stronie nie zamieszczę teorii dla ludzi bardzo wtajemniczonych, teorii nie mających praktycznego zastosowania-przedstawię tu kilka technik parapsychologicznych, które pomogą Ci rozwiązać codzienne problemy, chronić Cię przed złem, lepiej zrozumieć przeczytane i usłyszane informacje, a nawet "zarezerwować" najlepsze miejsce na dowolnym parkingu!! Potraktuj ten artykuł jak mapę po świecie parapsychicznym. Niech Cię zaprowadzi wszędzie tam, dokąd powinieneś dotrzeć, by wyzwolić i rozwinąć swój wrodzony talent parapsychiczny. Jeśli naprawdę pragniesz lepszego życia, to ten artykuł pomoże Ci to osiągnąć.

Wszyscy ludzie rodzą się z pewnymi zdolnościami parapsychicznymi, ale większość ich nie rozwija ani nie wykorzystuje! Nie jestem w tej dziedzinie wielką sławą, znaną z ogólnokrajowych czasopism czy występów telewizyjnych, nie jestem również psychologiem. Jestem kimś zupełnie zwyczajnym, takim jak Ty.
Sam nauczyłem się doskonalić swoje zdolności parapsychiczne, niektóre naprawdę w poważnym stopniu i spróbuje Ci powiedzieć jak to osiągnąć. Podzielę się z Tobą kilkoma osobistymi doświadczeniami z tego zakresu, żeby zorientować się, o co chodzi w tym innym świecie. Stwierdzisz, że jest on nieskomplikowany, przyjazny i możesz zajść z nim tak daleko lub tak blisko jak sam zdecydujesz.

Chcę pokazać, że możesz być zupełnie niezależny i przez cały czas sprawować całkowitą kontrole nad swoim życiem zgodnie z wyborami, które podejmujesz. Nie musisz rezygnować z żadnej części swojej tożsamości, swoich marzeń, celów, by sprostać czyimś oczekiwaniom wobec ciebie. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektóre małżeństwa są siedliskiem niezgody, dysharmonii, nieszczęścia i braku spełnienia, podczas gdy inne są zgodne, szczęśliwe i spełnione? Czy zastanawiałeś się, dlaczego niektórzy ludzie nie potrafią osiągnąć w zawodzie nawet najmniejszych sukcesów? Nienawidzą swojej pracy, nie rozumieją, czego się od nich oczekuje, nie umieją dogadać się z szefem. A są tacy, którzy zawsze robią właściwe rzeczy we właściwym czasie i we właściwy sposób. Lubią swoją pracę, wiedzą, czego się od nich wymaga i rozumieją się z szefem w pół słowa. Każdy może mieć takie zajęcie, jakie chce i odnosić w nim sukcesy. Masz prawo do sukcesów i zadowolenia z pracy. Czy zastanawiałeś się, dlaczego niektórzy ludzie ciągle chorują? Natychmiast łapiąc każdy krążący wirus. A inni chorują żako lub wcale. Nie musisz chorować ani cierpieć. Masz prawo do zdrowia i życia bez bólu. Naprawdę masz wrodzoną zdolność, żeby doznawać tych wszystkich rzeczy i jeszcze więcej, masz także prawo, by być szczęśliwym, osiągnąć powodzenie, wiedzę spełnienie itd. Nie potrzebujesz niczyjego pozwolenia. Ludzie dlatego nie wzbogacają sobie życia, że nie wiedzą jak to robić. Usiłują płynąć pod prąd, zamiast pozwolić mu się unosić i korzystać ze swej naturalnej energii. Nie zdając sobie sprawy ze swych praw i zdolności, nie korzystają z nich i są nieszczęśliwi.
Czytając zastanawiasz się, czytelniku jak można czytać w czyimś umyśle? Ja udaję się na swój podstawowy poziom umysłu i wizualizuje daną osobę w swoim umyśle. Potem pytam:, "czym się martwisz? Opowiedz mi o sobie". Pytam też o wszystkie sprawy związane z daną sytuacją. Krótko mówiąc zadaje takie pytanie, jakie zadawałby detektyw szukając informacji. Pytam o to na poziomie psychicznym i otrzymuje informacje bezpośrednio z takiego samego poziomu tej osoby. Dzięki temu dowiaduje się rzeczy, z których ten ktoś nie zdaje sobie sprawy. Wszystkie umysły stanowią część świadomości kosmicznej. Ten właśnie fakt umożliwia "czytanie" cudzych myślach. Czasami informacje przychodzą do mnie w formie obrazów, czasami docierają do mnie jako uczucia, innym razem jako bezgłośne słowa wypełniające mój umysł, a kiedy indziej jako mentalne wrażenia, które muszę sobie wytłumaczyć i zinterpretować. Na ogół pytam, "co to znaczy?", i w tedy pojawia się logiczne wyjaśnienie. Ty również kiedyś tego doświadczysz. Wymaga to tylko trochę czasu, cierpliwości i mnóstwo ćwiczeń.

Każdy człowiek jest źródłem energii. Pozytywnej jak i negatywnej. Złe energie innych ludzi nie mogą wyrządzić ci krzywdy, jeśli im na to nie pozwolisz. Tarcza ochronna będzie cię bronić przed złymi wpływami z zewnątrz. Więcej kłopotów przysparza negatywna energia, którą sam wytwarzasz. Jeśli wytwarzasz negatywną energię będzie wracać do ciebie jak bumerang. Nie możesz się obronić przed własną negatywna energią. Sam ją wytworzyłeś jest twoja i prędzej czy później będziesz musiał stawić jej czoło. Zanim wpadniesz w panikę wiedz, że istnieją skuteczne sposoby przeciwdziałania negatywnej energii, którą generujesz tak żebyś nie musiał odczuwać wszystkich złych skutków. Polega to na tym, że likwidujesz ja za pomocą wielkiej dawki pozytywnej energii. Podam przykład: mówisz np. o kimś niedobrze i powodujesz, że człowiek ten ma kłopoty: wytworzyłeś w ten sposób energie karmiczną i w ten sposób tworzy się potrzeba by jako przeciwwaga powstała pozytywna energia (karma). Jeśli nic nie zrobisz negatywna karma wróci do ciebie - może zostaniesz niesłusznie oczerniony, a morze stanie się coś innego. " Prawo dziesięciokrotności "stosuje się tak samo do karmy negatywnej jak i pozytywnej, dlatego możesz otrzymać jej w zamian dziesięć razy więcej. Ale wcale nie musi do tego dojść. Możesz uniknąć negatywnej karmy, tworząc jej przeciwwagę w postaci karmy pozytywnej.

Podaję przykładowo jak możesz to osiągnąć:
1. Zmień stan świadomości
2. Przebacz sobie i poproś o przebaczenie osobę, którą skrzywdziłeś. Poproś o to za pośrednictwem wyższego umysłu, który ogarnia was oboje.
3. Prześlij tej osobie miłość, odwagę i spokój
4. Wizualizuj tę osobę z przywróconą dobrą reputacja, otaczaną coraz większym szacunkiem itp.
5. Zaprogramuj siebie jeszcze raz, żeby zdawać sobie sprawę, kiedy masz zamiar wytwarzać negatywną energię: wtedy będziesz mógł natychmiast ten problem zahamować

Oczywiście, jeśli coś wymaga naprawy na planie fizycznym, także powinieneś to uczynić. Używając pozytywnej energii możesz zminimalizować a czasami nawet wyeliminować potrzebę przeciwdziałania złej energii powstałej w wyniku nierozważnego postępowania. Tej metody nie można wykorzystywać do tego by robić, co ci się żywnie podoba, a później unikać konsekwencji. Takie zachowanie przynosi zgubne skutki.


Post został pochwalony 0 razy
Wto 22:49, 20 Kwi 2010 Zobacz profil autora
Akasha
Gen. Admin
Gen. AdminDołączył: 23 Sty 2010
Posty: 1271
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 11111
Płeć: Kobieta

Post
Lekcja 2

POJĘCIE ROZWOJU ZDOLNOŚCI PARAPSYCHICZNYCH

1. Myśl jest energią, której nie możesz zniszczyć- myśl tworzy wszystko. Naucz się używać myśli do tworzenia takich skutków, jakich pragniesz i do komunikowania się z kosmiczną świadomością.
2. Aby wyzwolić parapsychiczne zdolności, musisz zmienić swój stan świadomości- zmienić częstotliwość fal mózgowych.
3. Hans Berger odkrył, że zamknięcie oczu zmniejsza tę częstotliwość
4. Kolejne eksperymenty wskazują, że wizualizacja wymaga zdolności parapsychiczne.
5. Każdy ma pewne wrodzone zdolności parapsychiczne
6. Wszystko co się kiedykolwiek wydarzyło, czy wydarzy, jest gdzieś zarejestrowane w kosmicznej świadomości

Mówiąc prościej, jeśli zamkniesz oczy, zmniejszysz częstotliwość swoich fal mózgowych, możesz wykorzystać umysł i umiejętności wizualizacji do tego by używać zdolności parapsychiczne w praktyce. Oczywiście nie wystarczy tylko zamknąć oczy. Musisz przygotować zmysły i umysł, żeby zrobiły to co chcesz. Osiągniesz to powtarzając podane ćwiczenia tak długo aż twój umysł zrozumie, że naprawdę chcesz rozwinąć i wykorzystać swoje zdolności parapsychiczne. Niektórym przyjdzie to stosunkowo łatwo inni będą potrzebowali trochę więcej czasu. Sekret tkwi w wytrwałości i determinacji, jeśli chodzi o trening umysłu.

Podświadomy umysł ma pewne bardzo szczególne właściwości, uważa się, że funkcjonuje on w zakresie fal alfa. Zapamiętaj, że kiedy zamkniesz oczy, twój mózg zacznie generować silne fale alfa, co oznacza, że masz wtedy doskonały dostęp od swojej podświadomości. Podświadomy umysł nie myśli, nie rozumie, ani nie wyciąga wniosków, nie rozumie zła ani dobra, ani też nie wie, co jest słuszne a co nie. Podświadomy umysł robi po prostu to, co się mu każe, jest jak posłuszny służący, który wypełnia polecenia, nigdy ich nie kwestionując. Gdybyś dostatecznie często wmawiał sobie, że jesteś głupim niezdarnym idiotą, twój podświadomy umysł zacząłby interpretować te słowa jak rozkaz i po pewnym czasie rzeczywiście zachowałbyś się niemądrze , niezręcznie i idiotycznie. gdybyś dostatecznie często powtarzał, że możesz i chcesz wykorzystywać zdolności parapsychiczne w praktyce, twój podświadomy umysł zinterpretowałby to jako polecenie i zacząłby z powodzeniem realizować swój zamiar.

Rozwój zdolności parapsychicznych jest kwestią wyboru. Sam programujesz swój umysł informacjami, które umożliwiają ci używanie tych zdolności, kiedy tylko chcesz. Wykreowanie psychicznej tarczy jest jednoznaczne z zaprogramowaniem z podświadomego umysłu, żeby ignorował programy innych osób i postępował zgodnie z programem, który sam sobie narzuciłeś.
Zamieszczam serie prostych ćwiczeń, które możesz wykonać w ciągu paru minut (a często nawet kilku sekund) w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie, pozwolą ci osiągnąć tyle na ile zasługujesz. Nie ma żadnego z przymusu żebyś robił którekolwiek z tych ćwiczeń. Możesz zrobić je wszystkie, jeśli tylko chcesz, możesz wybrać niektóre. To zależy tylko od ciebie.

Znam wiele metod rozwoju zdolności parapsychicznych. Proponuję te metody, które wiem, że są skuteczne.
Często wspominałem o przesyłaniu drogą parapsychiczną miłości pokoju, odwagi i pomocy innym ludziom. Można zrobić to całkiem prosto, udając się na poziom parapsychiczny, wizualizując to co powinno być zrobione i wypowiadając w myśli swoje intencje. Jeśli chcesz przekazać danej osobie miłość wizualizujesz tę osobę mentalnie i mówisz: "Kocham cię i przekazuję ci miłość przez kosmiczną świadomość"

Osiągnięcie poziomu podstawowego

1. Odpręż się w spokojnym miejscu
2. Zamknij oczy
3. Wyobraź sobie spiralne schody z dziesięcioma stopniami prowadzącymi na niższe piętro.
4. Wizualizuj siebie na najwyższym stopniu schodów.
5. Zejdź na dziewiąty stopień i w myśli powiedz do siebie " głębszy poziom psychiczny".
6. Wizualizuj w ten sposób zejście ze wszystkich stopni.
7. Kiedy będziesz na pierwszym powiedz: "jestem teraz na bardzo silnym poziomie psychiki, który mogę wykorzystać do udanego działania parapsychicznego. Mogę dotrzeć na ten poziom, kiedy tylko zechce, z oczami zamkniętymi lub otwartymi: wystarczy, że zapragnę tu się znaleźć i policzę od 1 do 3"
8. Otwórz oczy

Powinieneś powtarzać to ćwiczenie, co najmniej raz w tygodniu przez miesiąc. Nauczyłeś się osiągać silny poziom psychiczny, wyrażając takie pragnienie i licząc do 5 do 1. Na poziomie podstawowym możesz wykonywać prawie wszystkie czynności parapsychiczne. Głębsze poziomy są często potrzebne do specjalnych zadań takich jak regresja do dawnego życia, progresja w przyszłość czy pogłębianie związku ze świadomością kosmiczną.


Post został pochwalony 0 razy
Wto 22:49, 20 Kwi 2010 Zobacz profil autora
Akasha
Gen. Admin
Gen. AdminDołączył: 23 Sty 2010
Posty: 1271
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 11111
Płeć: Kobieta

Post
Lekcja Nr 3

POZNANIE ODPOWIEDNIEJ OSOBY

W tym czy innym okresie swojego życia, spotkasz kogoś, kogo chciałbyś bliżej poznać, ale tak jak to się często zdarza nie potrafisz zawrzeć znajomości. Może jesteś zbyt nieśmiały, może ten ktoś jest zbyt zajęty, a może po prostu nie wiesz jak zaaranżować spotkanie. Bez względu, co stanowi przeszkodę, możesz wykorzystać swoje zdolności parapsychiczne do poznania tej osoby. Jest wiele sposobów na zaaranżowanie spotkania. Możesz udać się na podstawowy poziom psychiczny lub na plażę czasu (plaża czasu jest opisana w ćwiczeniach), sprowadź tego kogoś do swojej świadomości psychicznej i porozmawiaj z nim. Powiedz, że chciałbyś go poznać, poproś, aby zaczął zwracać na ciebie uwagę. Za każdym razem, gdy go zobaczysz, nawet z daleka, wejdź na podstawowy poziom psychiczny (z otwartymi oczami) i prześlij wiadomość: Cześć nazywam się ....(Podaj imię), chciałbym cię lepiej poznać, bo uważam, że jesteś fascynującym człowiekiem". Powiedz zresztą, co chcesz. Pomysł ten można wykorzystywać do poznania kogokolwiek, nie tylko do poznania kogoś wymarzonego. Metoda ta jest bardzo skuteczna, gdy ją stosowałem za każdym razem przekształcałem i sprawdzałem na ile jest ona skuteczna, można ją zmieniać do woli podobnie jak ćwiczenie z szukaniem miejsca do parkowania. Ćwiczenie to jest doskonałym treningiem zdolności parapsychicznych.

Po niedługim czasie poznasz tę osobę. W związku z tym zdążą się dziwne rzeczy. Niektórzy określą je jako "zbiegi okoliczności", ale możesz mi wierzyć, że nie ma czegoś takiego jak zbieg okoliczności. Wszystko, co się dzieje jest bezpośrednim rezultatem jakiejś energii, która to coś wywołuje. W podanych przykładach to twoja umysłowa energia uruchamia ten proces i wywołuje "zbieg okoliczności"

Codziennie podejmujemy setki wyborów dotyczących kierowaniem swoim życiem. Obejmują one wiele różnych spraw: od tego, którą parę butów włożyć po decyzję czy szukać nowej pracy, jak zwrócić na siebie uwagę kogoś, kim się interesujesz. Te indywidualne wybory dotyczą ciebie jesteś za nie całkowicie odpowiedzialny i tylko ty ponosisz za nie konsekwencje. Czy nie było by lepiej gdyby twoje wybory były lepiej trafne? Czy nie było by jeszcze lepiej gdybyś dokonywał wyłącznie słusznych wyborów? Jest sposób, dzięki któremu możesz zapewnić sobie takie szanse. Nie musisz już dłużej liczyć na to, że sprawy wezmą pomyślny obrót: sam sprawisz, że tak się stanie. Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, kim jesteś, gdzie jesteś, co robisz i w jakim kierunku zmierzasz, nie sądź, że inni są za to odpowiedzialni. Tylko ty ponosisz za to odpowiedzialność. Możesz zmienić dowolny aspekt swojego życia, jeśli tego naprawdę pragniesz. Klucz jest tutaj "prawdziwe pragnienie". Większość ludzi chciałaby żeby było inaczej i na tym kończą. Nie chcą sami zmienić się na tyle, by wywołać pożądany efekt. Dopóki jesteś gotowy wykroczyć poza etap życzeń, samo życzenie jest dobrym punktem wyjścia do zmiany na lepsze. Wybierz życzenie przekształć je w jasno wyrażone marzenie, prześlij je do wyższego umysłu, a następnie przystąp do możliwie najbardziej konstruktywnych działań, by je zrealizować; pracując na rzecz wykreowania nowej rzeczywistości, pamiętaj zawsze o tym marzeniu, tak, aby zakorzeniło się w twoim umyśle.

Do spełnienia życzeń potrzebne są cztery elementy:
1. Trzeba mieć życzenie (pragnienie)
2. Trzeba wykreować marzenie (wizualizacja)
3. Trzeba przesłać marzenie do wyższego umysłu (wiara i zaangażowanie) z jednoczesnym zachowanie wizji.
4. Trzeba podjąć konstruktywne działanie (sprawowanie kontroli nad marzeniami i pokierowanie nimi)

Najlepszą drogą wiodącą do porażki jest po prostu nie podejmowanie prób. Dlatego zachęcam do wypróbowania wszystkiego, o czym pisze na tej stronie. Nieustannie badaj i rozwijaj swój parapsychiczny umysł. Bądź zadowolony i szczęśliwy z sukcesów i dziękuj za nie wyższemu umysłowi. Nie zaniechaj się porażkami, one także stanowią część procesu uczenia się. Dziękuj za wszystkie swoje doświadczenia, czy będą to oszałamiające sukcesy czy tylko nieudane próby. Idź przez życie z otwartym twórczym umysłem, używając zdolności parapsychicznych po to, aby znaleźć spełnienie w życiu dla siebie i dla swoich bliskich.


Post został pochwalony 0 razy
Wto 22:49, 20 Kwi 2010 Zobacz profil autora
Akasha
Gen. Admin
Gen. AdminDołączył: 23 Sty 2010
Posty: 1271
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 11111
Płeć: Kobieta

Post
Lekcja 4 - najważniejsza

PLAŻA CZASU

Kiedy stosujesz w praktyce zdolności parapsychiczne, nie ograniczają Cię żadne ramy czasowe. Jeśli fizycznie żyjesz w teraźniejszości i konkretnym miejscu, w świecie parapsychicznym jest zupełnie inaczej. Twój psychiczny umysł może podróżować w dowolny punkt świata w teraźniejszości przyszłości i przeszłości. Żeby ułatwić odbywanie takich podróży przedstawię teraz "Plażę Czasu" na wybrzeżach "Morza Kosmicznej Świadomości".
Gdy znajdziesz się tam, będziesz mógł funkcjonować parapsychicznie w dowolnym miejscu, czasie i przestrzeni. Plaża czasu istnieje na psychicznym poziomie umysłu, który nie jest tym samym, co poziom podstawowy.


PLAŻA CZASU

Usiądź w wygodnym cichym miejscu zamknij oczy i wejdź na podstawowy poziom umysłu

Powiedz: "odliczając od 5 do 1 udam się na plaże czasu". Policz w myśli 5-4-3-2-1 następnie wizualizuj biały piasek na brzegu granatowego morza.

Stoisz obecnie w teraźniejszości na Plaży czasu nad brzegiem nieskończenie wielkiego Morza Kosmicznej Świadomości.

Poświęć parę chwil na podziwianie piękna tego cudownego miejsca

Odwróć się i spójrz w prawo. Tam rozciąga się przeszłość jest ona nie daleko od ciebie, ale skryta za warstwą mgły. Teraz odwróć się w drugą stronę i popatrz w lewo. Tam jest przyszłość. Jest niedaleko od Ciebie, ale też zasłonięta mgłą.

Powiedz w myśli: "Mogę wrócić na Plaże Czasu, gdy tylko zechcę. Wystarczy bym zamkną oczy, wszedł na podstawowy poziom psychiczny i odliczył od 5 do 1 "

Teraz policz od 5 do 1 a plaża czasy zniknie z twojej mentalnej wizji.

Otwórz oczy


Post został pochwalony 0 razy
Wto 22:50, 20 Kwi 2010 Zobacz profil autora
Akasha
Gen. Admin
Gen. AdminDołączył: 23 Sty 2010
Posty: 1271
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 11111
Płeć: Kobieta

Post
Lekcja 5

PARAPSYCHICZNE ZLECENIE BUDZENIA O OKREŚLONEJ GODZINIE

Powiem tutaj o kolejnym praktycznym wykorzystaniu umysłu, które służy także zwiększeniu zdolności parapsychicznych. Kiedy idziesz spać, nastawiasz swój umysł na przebudzenie się o określonej porze?

Nauczy cię tego następujące ćwiczenie:

1.Kiedy kładziesz się spać, zamknij oczy i wejdź na podstawowy poziom psychiczny. Wizualizuj zegar

2. Nastaw go na godzinę, o której chcesz się obudzić, np. na g. 7 rano

3.Powiedz w myśli: "właśnie dokładnie o tej godzinie chcę wstać. O 7 rano"

4.Potem zaśnij

5.Rano obudzisz się bez kłopotów. Od razu popatrz na zegar. Powinna być siódma rano (albo inna godz., Która wybrałeś)

6.Jeżeli obudziłeś się pięć minut wcześniej lub później potraktuj to jako prawidłową reakcję psychicznego umysłu

7.Zamknij na chwile oczy i powiedz: "dziękuje. Chciałbym osiągnąć taką dokładność i reakcje we wszystkich działaniach parapsychicznych".

8.Następnie otwórz oczy i zajmij się pracą.

9.Jeżeli twój mentalny budzik przyśpieszył lub spóźnił się więcej niż pięć minut, nie uważaj, że jest to dostateczna dokładność. Twój umysł potrafi funkcjonować naprawdę precyzyjnie i musisz tego od niego wymagać.

10.Po pierwsze sprawdź jak chodzi twój zegarek. Kiedyś obudziłem się 3 minuty przed czasem (a żądałem większej dokładności) zadzwoniłem na zegarynkę i stwierdziłem, że mój budzik śpieszy się 3 min. Mój umysł działa bezbłędnie. Zatem nie "czepiaj się" umysłu do póki nie upewnisz się, że twój zegarek jest punktualny.

11.Jeżeli masz taką pewność, zmień swój stan świadomości i powiedz: "cieszę się, że się obudziłem. Ale nie takiej dokładności wymagam od swoich umiejętności parapsychicznych. Oczekuję precyzji. Kiedy nastawiam psychiczny budzik chcę wstać dokładnie o tej porze, którą wybrałem. Nie będę tolerował byle, jakich rezultatów."

12.Następnie otwórz oczy i zajmij się swoimi sprawami. Wieczorem, kiedy będziesz szedł spać, nastaw jeszcze raz swój psychiczny budzik. Powtarzaj ten proces dopóty, dopóki będziesz całkowicie zadowolony z wyników.

Możesz też zmodyfikować tę procedurę po to, żeby dotrzymywać wszystkich terminów spotkań w ciągu dnia. Wykonaj wszystkie wyżej podane polecenia, tylko zamiast kazać umysłowi, żeby cię obudził każ mu by ci zaalarmował cię o danej godzinie, zapalając na przykład światło w twojej głowie, zmuszając do spojrzenia na zegarek.


Post został pochwalony 0 razy
Wto 22:50, 20 Kwi 2010 Zobacz profil autora
Akasha
Gen. Admin
Gen. AdminDołączył: 23 Sty 2010
Posty: 1271
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 11111
Płeć: Kobieta

Post
Lekcja 6

PARAPSYCHICZNA WYCIECZKA W PRZESZŁOŚĆ

- Usiądź w wygodnym cichym miejscu zamknij oczy i wejdź na podstawowy poziom umysłu.

- Udaj się na plażę czasu odliczając od 5 do 1.

- Obróć się w prawo i podejdź do krawędzi mgły.

- Kiedy tam dojdziesz, nakieruj swój umysł na dowolny moment przeszłości, mówiąc np. "chcę wrócić do dnia moich trzecich urodzin"

- Mgła wyparuje a Ty znajdziesz się we właściwym czasie w przeszłości.

- Gdy będziesz chciał opuścić przeszłość i wrócić powiedz: "teraz chcę wrócić na plażę czasu do teraźniejszości" i daj spowić się mgle.

- Idź w lewo żeby wyjść z mgły i znaleźć się na plaży czasu w teraźniejszości

- Teraz odlicz od 1 do 5i Plaża Czasu zniknie.

0twórz oczy

Jak widzisz ćwiczenia stają się bardziej wyrafinowane, złożone i ciekawsze. To znak, że robisz postępy. Na Plaży Czasu możesz robić wszystko, co robisz na podstawowym poziomie. Plaża Czasu jest bardziej wskazana do podróży w czasie, modlitwy, medytacji konsultacji z kosmiczną świadomością, czy do innych procedur, które zajmują więcej czasu.
Medytacja jest silnym narzędziem do komunikowania się z kosmiczną świadomością, a Plaża Czasu jest szczególnie dobrym miejscem na medytację.

Medytacja może służyć jednemu z dwu celów:

1. Pozwala otworzyć umysł na przyjęcie energii, informacji i rady od kosmicznej świadomości.
2. Pozwala przesyłać myśli przy konkretnym działaniu.


Post został pochwalony 0 razy
Wto 22:51, 20 Kwi 2010 Zobacz profil autora
Akasha
Gen. Admin
Gen. AdminDołączył: 23 Sty 2010
Posty: 1271
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 11111
Płeć: Kobieta

Post
Lekcja 7

SZUKANIE DROGI KARIERY ZAWODOWEJ

- Udaj się na Plażę Czasu.

- Wejdź do Morza Kosmicznej Świadomości i idź przed siebie, dopóki woda nie zacznie ci sięgać do pasa.

- Zapytaj kosmiczną świadomość: "jaką najlepsza drogę kariery zawodowej powinienem teraz obrać?"

- Zadaj tyle pytań związanych z tym tematem ile przyjdzie ci do głowy.

- Pozostań tam tak długo jak masz ochotę.

- Po skończeniu podróży wróć z Plaży Czasu i otwórz oczy.

- Zapisz, czego się dowiedziałeś podczas tego ćwiczenia.


ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW

Możesz na wiele sposobów rozwiązywać swoje codzienne problemy, korzystając, korzystając albo z podstawowego poziomu, albo z Plaży Czasu. Wypróbuj różne metody i zobacz, która z nich najbardziej ci odpowiada i jest najskuteczniejsza.

Metoda pierwsza
- Zamknij oczy
- Wejdź na podstawowy poziom lub udaj się na Plażę Czasu
- Wizualizuj niepożądaną sytuację, taką, jaka istnieje w rzeczywistości.
- Przyjrzyj się dokładnie wszystkim szczegółom a następnie powiedz: "To nie jest to, czego pragnę!".
- Natychmiast wymaż ten obraz i zastąp go obrazem tego, czego pragniesz najbardziej.
- Przyjrzyj mu się dokładniej i powiedz w myśli: " To jest to, czego chcę! "
- Następnie uwolnij się od tej sprawy mówiąc: "Pozostawiam tę sprawę, by zajął się nią wyższy umysł"

Otwórz oczy i nie zastanawiaj się już dłużej nad tym problemem.

Oto częsty problem, który możesz rozwiązać tą metodą. Pokłóciłeś się z bliską ci osoba. Wizualizuj waszą kłótnie, ujrzyj smutne twarze i usłysz twarde słowa. Potem powiedz, że nie chcesz kłótni, i wymaż ten obraz. Natychmiast zastąp go obrazem, na którym jesteście uśmiechnięci i razem dzielicie się szczęściem. Uwolnij ten obraz od wyższego umysłu, mówiąc, że tego właśnie pragniesz
Zobaczysz, że rezultaty będą zaskakujące!

Metoda druga
- Kiedy udajesz się na nocny spoczynek, zamknij oczy i wejdź na podstawowy poziom.
- Powiedz w myśli: " Tej nocy chcę mieć sen, który pomoże mi rozwiązać mój problem"
- Sformułuj w myśli ten problem.
- Dodaj: " chcę pamiętać sen po przebudzeniu i zrozumieć jego znaczenie"
- Potem zapadnij w sen.

Kiedy się obudzisz w nocy lub rano, będziesz pamiętał to, co ci się śniło, i będziesz wiedział, jak to się wiąże z twoim problemem. Czasami znaczenie snu zrozumiesz w ciągu dnia.

Posługiwanie się marzeniami sennymi wymaga pewnej wprawy. Niektórym przychodzi całkiem łatwo, innym trochę trudniej, więc nie załamuj się, jeśli nie odniesiesz oszałamiającego sukcesu po paru próbach. Wytrwałość popłaca.


Post został pochwalony 0 razy
Wto 22:51, 20 Kwi 2010 Zobacz profil autora
Akasha
Gen. Admin
Gen. AdminDołączył: 23 Sty 2010
Posty: 1271
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 11111
Płeć: Kobieta

Post
Lekcja 8

DOSKONALENIE DOWOLNYCH UMIEJĘTNOŚCI

- Zamknij oczy
- Wejdź na podstawowy poziom lub udaj się na Plażę Czasu
- Wizualizuj siebie jak bezbłędnie wykonujesz coś, nad czym pracujesz
- Zobacz siebie odprężonego, a jednocześnie czujnego i zadowolonego ze swojej pracy
- Utrwal ten obraz w umyśle przez parę minut
- Następnie powiedz w myśli: "chcę żeby wyższy umysł umożliwił mi osiągnięcie właśnie tego: chcę robić to najlepiej (wymień tu tę umiejętność), jak tylko potrafię"
- Otwórz oczy

Twoje życzenie spełni się w świecie fizycznym. Oczywiście, w zależności od tego, czego chcesz się nauczyć może ci to zabrać trochę więcej czasu.
Może nie grasz w tenisa tak dobrze jak chciałbyś? Wizualizuj siebie jak rozgrywasz idealny mecz. Rób to codziennie a zobaczysz, że idzie ci coraz lepiej. Wizualizuj ten obraz tak długo aż osiągniesz zadowalający poziom.
To nie znaczy, że jeśli będziesz wizualizować siebie w trakcie czynności, o której nie miałeś do tej pory pojęcia, od razu staniesz się ekspertem-wcale nie. Wizualizacja pomoże udoskonalić umiejętności, jaką już masz, albo się uczysz od nowa. Ale na nic się ona nie zda, jeśli nie włożysz w to żadnego wysiłku. Pamiętaj, jeśli pragnienie ma stać się rzeczywistością w ślad za nim musi iść konstruktywne działanie. Nic samo nie przychodzi!

LEPSZE ROZUMIENIE

Dzięki zdolnością parapsychicznym, możesz znacznie szybciej czytać u uczyć się, a także zapamiętywać i rozumieć zadany materiał.

- Zamknij oczy
- Wejdź na podstawowy poziom lub udaj się na Plażę Czasu
- Powiedz w myśli: "za chwilę otworzę oczy i zacznę czytać (tu wymień tytuł książki). Będę doskonale rozumieć to, co czytam i przypomnę sobie dowolny fragment, kiedy tylko zapragnę"
- Następnie otwórz oczy i zacznij czytać
- Kiedy skończysz zamknij oczy i powiedz: "właśnie przeczytałem ...(tytuł). Doskonale rozumie ten materiał i przypomnę go sobie, gdy tylko tego zapragnę"
- twórz oczy i zajmij się innymi sprawami

TRUDNI LUDZIE

Chcesz porozmawiać szczerze z kimś, z kim trudno ci się porozumieć. Może to być niesprawiedliwy szef lub ktoś inny, kto jest "odporny" na twoje argumenty. W takich sytuacjach dodatkowo utrudniają emocje.

Rozwiązanie jest następujące:

- Wejdź na podstawowy poziom psychiczny lub udaj się na Plażę Czasu i poproś, aby dana osoba pojawiła się na twojej mentalnej wizji.
- Potem przeprowadź z nią długą, szczerą i spokojną rozmowę. Będziesz zdziwiony jak szybko takie spotkanie przyniesie rezultaty. Gdy zaczniesz stosować tą metodę, z zadowoleniem dostrzeżesz zmiany w ludziach.

Innym doskonałym sposobem na złagodzenie czyjegoś gniewu czy złości jest wejście na podstawowy poziom psychiczny (z otwartymi oczami-wymaga to jednak wprawy) i powtarzanie w myśli "kocham cię", zwłaszcza, gdy ktoś robi ci awanturę. Zobaczysz jak zacznie tracić pewność siebie.


Post został pochwalony 0 razy
Wto 22:51, 20 Kwi 2010 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum www.bytzbiorowy.fora.pl Strona Główna » Dowcipy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin